DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / V čem běháte vy?
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  V čem běháte vy?

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - V čem běháte vy?    Venku je tak krásné počasí, že snad nechá v klidu pouze beznadějné lenochy. Jako každé léto je kolem nás kvantum dychtivých cyklistů, inline bruslařů a dalších sportovních nadšenců. Nestačím se však divit, kolik je kolem běžců, co běhají pro radost a potěšení. Stává se z nás snad běžecký národ?

  Venku je tak krásné počasí, že snad nechá v klidu pouze beznadějné lenochy. Jako každé léto je kolem nás kvantum dychtivých cyklistů, inline bruslařů a dalších sportovních nadšenců. Nestačím se však divit, kolik je kolem běžců, co běhají pro radost a potěšení. Stává se z nás snad běžecký národ?

  Běžecká skupina je krásně různorodá – od mladých mužů, přes maminky, až po ty, co pamatují časy dávno minulé. Může se i zdát, že je běh v dnešní době módní záležitostí. Díky moderním technologiím můžete svůj výběh snadno změřit, nadšeně sledovat spálené kalorie nebo kontrolovat, zda váš tep není na úrovni infarktu. Další podstatnou motivací je bez pochyby skvělé sportovní oblečení. Nejen, že se vám v něm bude dobře běhat, ale bude vám i líto nechat je ležet ladem.

  Under Armour nabízí širokou škálu oblečení vybavenou unikátní technologií HeatGear, která je do teplého počasí ideální. Udrží vás v suchu a v pohodě, a tím jste nabuzeni do dalších výkonů. Každý kousek oblečení je vyrobený z velmi příjemného materiálu vysoké kvality. Nezpůsobí vám žádné podráždění kůže, oděrky nebo snad odřeniny. 

  V běžecké kolekci Under Armour jsou také využívány dvě speciální technologie, ColdBlack a Mesh Panel. ColdBlack je skvělý do parného dne, dokáže od sebe odrážet sluneční paprsky a tím eliminuje horko. Proto vám paradoxně bude menší teplo v černém triku s technologií ColdBlack než v jakémkoliv jiném, světlém trikotu. Mesh Panel je zodpovědný za příjemné průduchy tam, kde tělo vytváří nejvíce tepla. Vyzkoušejte a sami poznáte rozdíl.

  Autor článku: Petra Landovská