DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Trenérská škola Ikaros
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Trenérská škola Ikaros

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Trenérská škola Ikaros    Radim Kubeček a Ivo Schovanec, majitelé a spoluzakladatelé trenérské školy Ikaros, jsou nejen ryzí podnikatelé, ale především sportovci, kteří dobře vědí, jak důležité je se o sebe po sportovní a výživové stránce starat.

  Radim Kubeček a Ivo Schovanec, majitelé a spoluzakladatelé trenérské školy Ikaros, jsou nejen ryzí podnikatelé, ale především sportovci, kteří dobře vědí, jak důležité je se o sebe po sportovní a výživové stránce starat.

  Trenérská škola Ikaros

  V krátkém rozhovoru nám představili, co je cílem trenérské školy Ikaros: „Reagovat na výsledky moderních poznatků z oblasti fitness v kontextu jak výkonnostním, tak zdravotním. Naší snahou je skloubení těchto dvou kritérií ve výuce, tedy neučit pouze být v mladém věku úspěšným sportovcem nebo trenérem, ale uchovat si zdravé a funkční tělo i do vysokého věku, což se mnohdy opomíjí."

  Trenérská škola Ikaros

  Kondičních trenérů je dnes mnoho, ale jaká je vlastně jejich trenérská vyspělost v současné době? „Určitě je v poslední době vidět výše zmíněný trend též u jiných institucí, což však neznamená, že by i převládal, zatím je tomu bohužel spíše naopak.
  Trenérská škola Ikaros

  Výuka by neměla být postavena výhradně na starých konceptech zvedání činek v posilovně, měla by se věnovat komplexně péči o tělo, nejenom jeho vnějším tvarováním, ale i jeho správným "vnitřním" fungováním z pohledu hlubokého stabilizačního systému, uvolňování fasciálních sítí apod,“ říká Ivo k tomu, že je dnes těžké poznat kvalitní trenérskou školu a různé sportovní kurzy. Naproti tomu na západě: „Je mnohem kratší reakční doba na aktuální vědecké poznatky než u nás, kde déle trvá přijetí nových koncepcí.“

  Trenérská škola Ikaros

  Ale jak se k tomu můžeme dopracovat? "Naše trenérská instituce se nebojí měnit, a neustále zdokonalovat, své služby pro budoucí trenéry, aby mohli vždy zvolit tu nejefektivnější cestu při práci s klienty a měli maximální rozsah vědomostí.
  Trenérská škola Ikaros

  "Snaha o zlepšení a zkvalitnění života je naštěstí na vzestupu, a to hlavně ve větších městech, více lidí si uvědomuje rovněž souvislost mezi fyzickou a mentální kondicí," doplňují Ivo s Radimem o aktuální sportovní aktivitě Čechů a jejich vzdělání v oblasti sportu. 

  Více informací o trenérské škole najdete na oficiálním webu.