DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Technologie Under Armour Storm
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Technologie Under Armour Storm

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Technologie Under Armour Storm    Jako obvykle jste si šli před prací zaběhat, ale v půli cesty vás přepadl nečekaný déšť? Nejenom, že nevidíte na krok, ale jste komplet promočení, čímž si koledujete o zábal plic. Dobrý pocit ze sportu je pryč a dostavila se frustrace.

  Kdybyste tak na sobě měli nepromokavou mikinu, díky které by vám toto nemilé překvapení nijak nevadilo… A co když takové oblečení opravdu existuje a již dnes může být vaše? Řeč je o oblečení Under Armour a jedinečné technologii Storm, která je světovým hitem.

  Oděvy a doplňky označené technologií Strom se vyznačují vlastností odpudivosti vody, která vám značně usnadní život, a to nejenom v případě sportování. Unikátní povrchová úprava DWR – durable water repellent zajišťuje nevsáknutí tekutiny do materiálu. Oblečení tak zůstane zcela suché, ať už se během deště věnujete čemukoliv. Běh, basketball, kopaná nebo jenom procházka se psem. Vy zůstanete v suchém oblečení i navzdory nečekané přeháňce.

  Test místo slibů

  Fakt, že technologie Storm není pouze marketingovým výmyslem, ale skutečností, dokazuje i naše video, na kterém jsme nepromokavosti podrobili mikinu Under Armour. Voda se bez jediné chybičky udržela na povrchu, jakoby se jednalo o neprodyšný igelit, nikoli o polyester.

  A jaké kousky s technologií Storm si od Under Armour můžete koupit? Jedná se o mikiny, tepláky, batohy a také tašky, jejichž obsah už nikdy nebude mokrý!