DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Technologie Infrared - buďte stále v teple
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Technologie Infrared - buďte stále v teple

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Technologie Under Armour Infrared    Léto je letos za námi a teď nás několik měsíců čeká chlad, lezavá zima a mráz. Pakliže nepatříte k horkokrevným jedincům, často pravděpodobně bojujete se studenými končetinami, které se ne a ne zahřát.

  Přestaňte si třít promrzlé ruce a nohy a raději si pořiďte kvalitní oděv z technologie Infrared, díky které vám bude teplo i v polovině ledna, a to jak během klasického dne, tak při jakémkoliv sportu.

  Léto je letos za námi a teď nás několik měsíců čeká chlad, lezavá zima a mráz. Pakliže nepatříte k horkokrevným jedincům, často pravděpodobně bojujete se studenými končetinami, které se ne a ne zahřát. Přestaňte si třít promrzlé ruce a nohy a raději si pořiďte kvalitní oděv z technologie Infrared, díky které vám bude teplo i v polovině ledna, a to jak během klasického dne, tak při jakémkoliv sportu.

  Kouzlo tepelné technologie Infrared

  Technologie Infrared je unikátním konceptem, který jednou pro vždy vyřeší studené tělo a nepříjemný chlad, který vás může velmi negativně ovlivňovat. Každý jistě někdy zažil pocit, kdy se takzvaně nemohl zahřát a ani několik vrstev oblečení nepomohlo. Infrared je lehký materiál s charakteristickými proužky, který na první pohled vypadá velmi jednoduše. Jeho funkce je ale přelomová a pro mnohé lidi naprosto převratná. Dokáže totiž rozvádět teplo produkované tělem naprosto do celého organismu. Unikátní keramický patent byl navržen tak, aby tělesné teplo udržel a zároveň jej šířil do míst, která se sama o sebe hůře prokrvují. Díky technologii Infrared tak nebudete mít horkou pouze hruď, ale také ruce, nohy, záda a dokonce prsty na rukou. Trika, mikiny, legíny nebo bundy jsou přitom neuvěřitelně lehké, komfortní a příjemné na dotek. Infrared rozhodně nebrání v pohybu ani jej nijak neovlivňuje. Jediné, co při nošení oděvů s prvky technologie Infrared ucítíte, je příjemné hřejivé teplo, které vám v jistých partiích těla často chybělo.

  Zajímavostí jsou také rukavice s technologií Infrared, které dokáží zahřát celé ruce, včetně konečků prstů a teplo dostat i vně materiálu. V zimních měsících tak kvůli potřebě napsat sms nemusíte sundávat rukavice, ale v klidu si na dotykovém telefonu vyřešíte vše nezbytné a zůstanete přitom v teple.