DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Takové, že už nebudete chtít nosit jiné
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Takové, že už nebudete chtít nosit jiné

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Takové, že už nebudete chtít nosit jiné    Pohodlné a funkční spodní prádlo je pro každého sportovce nezbytnou součástí sportovního outfitu. Nikde nesmí škrtit, tlačit a na požadavek žen nejlépe ani být vidět. Under Armour si se spodním prádlem perfektně vyhrál a nemá problém uspokojit ani ty nejnáročnější z vás.

  Pohodlné a funkční spodní prádlo je pro každého sportovce nezbytnou součástí sportovního outfitu. Nikde nesmí škrtit, tlačit a na požadavek žen nejlépe ani být vidět. Under Armour si se spodním prádlem perfektně vyhrál a nemá problém uspokojit ani ty nejnáročnější z vás. 

  Pojďme si představit průkopnické pánské a dámské spodní prádlo a jeho základní parametry. Pro muže tu máme kompresní trenky, pro ženy pak kalhotky univerzálních velikostí.

  Pánské kompresní trenky značky Under Armour jsou na trhu již nějakou dobu, ale neustále se vyvíjejí. Trenky jsou velmi pohodlné, zároveň však zpevní vaše tělo, sníží únavu a k tomu ještě zrychlí regeneraci. Kompresní trenky jsou vybaveny tzv. 4-way stretch technologií. To znamená, že prádlo je velmi pružné neomezuje vás v jakémkoliv směru ani rozsahu pohybu. Naopak váš pohyb kopírují, aniž byste o nich věděli.

  Spodní prádlo má také vychytanou technologii Moisture Transport System, která účinně odvádí váš pot tak, abyste byli po celou dobu pěkně v suchu. Každý kousek spodního prádla pak disponuje s Odor Control, která zajišťuje, abyste se neustále cítili svěží. Spolehlivě zabraňuje růstu nežádoucích bakterií, které způsobují nepříjemný zápach.

  U žen spodní prádlo Under Armour koresponduje se všemi vychytávkami jako mají muži. Technologie odvodu potu a antibakteriálního účinku je využita na každém modelu. U žen máme však jednu důležitou odlišnost - spodní prádlo je univerzálních velikostí. Již tedy nesejde na tom, zda máte velikost XS, M nebo XXL. Na kalhotky, brazilky i tanga je stejně jako u mužů využita technologie 4-way stretch, proto se spodní prádlo přizpůsobí jakékoliv velikosti tvaru postavy

  Spodní prádlo Under Armour je navíc bez zbytečných švů, a proto si můžete užít zasloužené chvilky bez otlačenin.

  Vyberte si pro sebe spodní prádlo, které vám zaručeně padne! 

  Autor článku: Petra Landovská