DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Rodinné fitness centrum Fun Family Fitness
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Rodinné fitness centrum Fun Family Fitness

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Fun Family Fitness Rakovník    Majitelem Fun Family Fitness v Rakovníku je David Sochor, který v květnu roku 2014 otevřel toto fitness centrum se svojí partnerkou Lucií Horníkovou, která s námi udělala tento rozhovor.

  Už ze samotného názvu vyplývá, že je fitness zaměřeno na rodinu; od nejmenších dětí, batolat, přes starší sourozence a juniory, rodiče až po babičky a dědy.

  Fun Family Fitness - rodinné fitness centrum

  Fun Family Fitness nabízí kromě klasického fitness, tzv. „čekárny“ i fitness pouze pro ženy, cardio zonu, funkční zónu s TRX, úpolovými sporty (Muay Thai, box, Krav Maga), TRX a Extreme race trainingy, alpinning i spinning a samozřejmě širokou škálu lekcí vedených kvalifikovanými lektory – od cvičeníčka s maminkami, Aerobic a roztleskávačky pro děti, sportovní přípravku přes Pilates, Kickbox aerobic, Fun Body Pump, Bodyforming, Problem Body Parts, HiiT, Box, Muay Thai a samozřejmě i individuální tréninky s našimi osobními fitness trenéry.Fun Family Fitness ve spolupráci s Under Armour

  Ve fitness studiu najdeme lekce různého typu, velmi žádané jsou zde tzv. funkční tréninky. Fitness spolupracuje se sportovními oddíly právě skrze tyto tréninky. V období přípravy spolupracují na zvyšování fyzické kondice u hráčů pozemního hokeje, rugbistů a fotbalistů. Dále jsou sportovcům nabízeny masáže masérem Martinem, výživové poradenství s Petrou a sportovní life-couching psychoterapeutky Lucie.

  Snažíme o maximální profesionalitu společně se zachováním pohodového, lidského a individuálního přístupu, stále naší FITNESS FAMILY rozšiřujeme, jednak díky vzniklým oddílům – FFF BODYBUILDING a FFF BOX, ale i díky společným aktivitám mimo „pracovní dobu“, kdy zveme naše klienty-přátele, kteří se rádi zapojují. Důležitá je pro nás serióznost a vzájemná loajalita, stále vzdělávání se a sledování nových trendů, které zavádíme do praxe. Nebojíme se „jít s kůží na trh“. Nemáme co skrývat a klienti oceňují, že jsme lidé se stejnými radostmi a problémy jako jsou oni.“Fun Family Fitness obléká Under Armour

  Rodinné fitness centrum Davida Sochora

  Jak se takové nové fitness propaguje? „Nejrychlejší a nejoperativnější aktivita je na našem firemním Facebooku Fun Family Fitness, pak samozřejmě i na našem webu, nicméně největší propagace na menším městě, jako je Rakovník je „jedna paní povídala“ – čili pozitivní reference od reálných klientů. Proto se snažíme stále vymýšlet aktivity, akce, programy, aby se lidé chtěli k nám a na nás přijít podívat a poté  především vyzkoušet naše fitness. Už jsme si mnohokrát vyzkoušeli, že kdo k nám přijde, je velmi mile překvapen prostředím, úrovní a pohodou, která je pro nás více než důležitá."

  Všichni v teamu nosí oblečení Under Armour a zdá se, že jsou spokojení: Spojení funkčnosti, kvalitního provedení a cool vzhledu – to je pro nás Under Armour, proto jej tak rádi všichni nosíme, jen nejmenší členka týmu, Ella má výtku k absenci dětské kolekce pro 4leté sporťáky :)