DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Pánské oblečení Under Armour
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Pánské oblečení Under Armour

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Pánské oblečení Under Armour    Under Armour je sportovní americká značka, která vznikla v USA v roce 1996. Založil ji Kevin Plank, bývalý hráč amerického fotbalu. Traduje se, že snil o tričku, které přečká víc, než jeden trénink. Všechno jeho dosavadní oblečení měl totiž po každém tréninku roztrhané. Úplné začátky Under Armour jsou spjaty s garáží babičky Kevina Planka, kde byl první sklad.

  Mezi neprodávanější produkty a produkty, ve kterých je Under Armour opravdu profesionál, je kompresní oblečení. Under Armour uvedl na trh kompresní trička s krátkým i dlouhým rukávem akompresní legíny všech délek - kompresní kraťasy, kompresní capri kalhoty, kompresní legíny.

  Celý princip kompresního oblečení stojí na pevném obejmutí svalstva a navýšením jejich síly. Kompresní střih vytvoří tzv. druhou kůži, která nebude absorbovat pot, ale naopak vlhkost odvede na povrch látky. Proto je nezbytné, aby látka byla na člověku maximálně přilnavá. Díky kompresi dochází k povzbuzení krevního oběhu, namáhané svaly tak získají více kyslíku. Další bezespornou výhodou je rychlejší regenerace svalů. Kompresní oblečení pomáhá odbourávat kyselinu mléčnou, což oddálí možné křeče a pomáhá zabránit případnému zranění. 

  Kompresní oblečení Under Armour

  Velmi oblíbené jsou také nepromokavé mikiny s technologií Under Armour Storm. Technologie Storm je impregnace povrchu materiálu mikiny, ať už se jedná o bavlněný nebo technický materiál. Mikina samozřejmě není nepromokavá jako pláštěnka, před lehkým deštěm vás ale jistě ochrání. Jemná impregnace totiž zajistí, že voda, která se bude chtít prodrat až na vaši spodní vrstvu, steče nebo zůstane na povrchu ve formě kapiček. Jako všechno má svůj čas, i Storm se dříve či později opotřebuje. Životnost ale můžete velmi snadno prodloužit. Pozor na popruhy batohů, které způsobují odírání mikiny. Důležitá je také péče - mikinu perte na 30 °C a nikdy nepoužívejte aviváž ani jiná změkčovadla.Technologie by mohla být nenávratně narušena.

  Nepromokavá technologie UA Strom

  Převážná většina oblečení Under Armour, která můžete najít v naší nabídce, je tvořena ze směsi elastanu a polyesteru. Dohromady tyto materiály tvoří velmi odolný a rychleschnoucí materiál. Každý z kousku oblečení je navíc vybavený technologií Anti Odor. Tato antibakteriální technologie zabraňuje vzniku bakterií způsobující zápach, proto není nutné tričko po každém tréninku prát v pračce.

  Ploché švy jsou dnes již u kompresního oblečení Under Armour samozřejmostí, nemusíme se tak bát žádných oděrek ani odřenin. Navíc švy jsou vedené tak, aby nám co nejméně vadily. K dokonalosti jsou trička dovedena speciálně řešenému podpaží, tzv. Mesh Panel (v tomto případě je Mesh Panel v černé barvě). Švy nekončí klasicky uprostřed podpaží jako jsme zvyklí u běžných triček, ale naopak podpaží lemuje. 

  Pokud jste nároční a požadujete jen tu největší kvalitu, sáhněte po Under Armour.