Domů / O nás

O nás

Jsme oficiálním prodejcem americké populární značky Under Armour. Značka Under Armour má vysoké, avšak zcela reálné ambice. Jejím v podstatě jediným konkurentem v USA je společnost Nike, kterou chce Under Armour v řádech několika let přeskočit a vzít tak nadvládu ve sportovním světě.

Společnost General Sport, která zaštiťuje e-shop www.generalsport.cz a kamennou prodejnu v Praze, je oficiálním prodejcem této světové značky. Garantujeme originalitu veškerého zboží Under Armour a 100% ručíme za kvalitu. Že ale cesta k prodeji tak úspěšné značky nebyla jednoduchá, to se můžete dočíst v krátkém článku níže o vzniku společnosti :)

 

Vzhledem k tomu, že téměř nikdo Under Armour v Čechách neznal, nebylo marným nápadem se nejprve zaměřit na Under Armour jako celek. Po velmi těžkých začátcích se založením společnosti se 23. 10. 2012 konečně zadařilo a Jakub s Jardou mohli spustit svůj první e-shop, který začal nabírat správný směr.

Spuštění e-shopu bylo doprovázené maličkou prodejnou (showroom) na pražském Žižkově v Cimburkově ulici. Prodejna měla podobu malé kobky v ulici, kterou jste našli jen v případě, že jste šli tzv. na jistotu nebo se naopak ztratili v žižkovských uličkách.

O tom, že jsou začátky vždycky těžké, nehovoří jen to, že v zimě na prodejně panovaly občas i těžké mrazy, ale i to, že Jarda s Jakubem neměli prvně o chodu e-shopu ani potuchy. Díky kamarádům a známým však do toho začali pronikat, seznamovali se krok za krokem o čem provoz e-shopu i prodejny vůbec je, učili se komunikaci se zákazníky a koneckonců pochopili svět účetnictví a marketingu.

Ačkoliv první dva roky se jejich skladové zásoby vešly do kufru rodinného auta, dnes se General Sport může pochlubit nejširší nabídkou oblečení Under Armour na českém trhu.