Domů / O nás

O nás

Jsme oficiálním prodejcem americké populární značky Under Armour. Značka Under Armour má vysoké, avšak zcela reálné ambice. Jejím v podstatě jediným konkurentem v USA je společnost Nike, kterou chce Under Armour v řádech několika let přeskočit a vzít tak nadvládu ve sportovním světě.

Společnost General Sport, která zaštiťuje e-shop www.generalsport.cz a kamennou prodejnu v Praze, je oficiálním prodejcem této světové značky. Garantujeme originalitu veškerého zboží Under Armour a 100% ručíme za kvalitu. Že ale cesta k prodeji tak úspěšné značky nebyla jednoduchá, to se můžete dočíst v krátkém článku níže o vzniku společnosti :)

 

Myšlenku založit si vlastní společnost a být svým pánem měl snad každý z nás. Jen málokdo to ale dotáhne téměř k úplné dokonalosti. Ani společnost General Sport nevznikla jinak. Ze setkání Jaroslava Zimy a Jakuba Studeného, velkých nadšenců basketbalu, se vyklubala myšlenka basketbalové speciálky pod značkou Under Armour.

 

Vzhledem k tomu, že téměř nikdo Under Armour v Čechách neznal, nebylo marným nápadem se nejprve zaměřit na Under Armour jako celek. Po velmi těžkých začátcích se založením společnosti se 23. 10. 2012 konečně zadařilo a Jakub s Jardou mohli spustit svůj první e-shop, který začal nabírat správný směr.

Spuštění e-shopu bylo doprovázené maličkou prodejnou (showroom) na pražském Žižkově v Cimburkově ulici. Prodejna měla podobu malé kobky v ulici, kterou jste našli jen v případě, že jste šli tzv. na jistotu nebo se naopak ztratili v žižkovských uličkách.

O tom, že jsou začátky vždycky těžké, nehovoří jen to, že v zimě na prodejně panovaly občas i těžké mrazy, ale i to, že Jarda s Jakubem neměli prvně o chodu e-shopu ani potuchy. Díky kamarádům a známým však do toho začali pronikat, seznamovali se krok za krokem o čem provoz e-shopu i prodejny vůbec je, učili se komunikaci se zákazníky a koneckonců pochopili svět účetnictví a marketingu.

Ačkoliv první dva roky se jejich skladové zásoby vešly do kufru rodinného auta, dnes se General Sport může pochlubit nejširší nabídkou oblečení Under Armour na českém trhu. Původně dvoučlenný tým má nyní 15 zaměstnanců, kteří pracují se stejným nasazením a nadšením jako Jarda s Kubou.