DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  O nás

  Jsme oficiálním prodejcem americké populární značky Under Armour. Značka Under Armour má vysoké, avšak zcela reálné ambice. Jejím v podstatě jediným konkurentem v USA je společnost Nike, kterou chce Under Armour v řádech několika let přeskočit a vzít tak nadvládu ve sportovním světě.

  E-shop GENERALSPORT.cz www.generalsport.cz, je oficiálním prodejcem této světové značky. Garantujeme originalitu veškerého zboží Under Armour a 100% ručíme za kvalitu. Že ale cesta k prodeji tak úspěšné značky nebyla jednoduchá, to se můžete dočíst v krátkém článku níže o vzniku společnosti :)

   

  Vzhledem k tomu, že téměř nikdo Under Armour v Čechách neznal, nebylo marným nápadem se nejprve zaměřit na Under Armour jako celek. Po velmi těžkých začátcích se založením společnosti se 23. 10. 2012 konečně zadařilo  mohli jsme spustit svůj první e-shop, který začal nabírat správný směr.

  Spuštění e-shopu bylo doprovázené maličkou prodejnou (showroom) na pražském Žižkově v Cimburkově ulici. Prodejna měla podobu malé kobky v ulici, kterou jste našli jen v případě, že jste šli tzv. na jistotu nebo se naopak ztratili v žižkovských uličkách.

  O tom, že jsou začátky vždycky těžké, nehovoří jen to, že v zimě na prodejně panovaly občas i těžké mrazy, ale i to, že jsme neměli o chodu e-shopu ani potuchy. Díky kamarádům a známým však do toho začali pronikat, seznamovali se krok za krokem o čem provoz e-shopu i prodejny vůbec je, učili se komunikaci se zákazníky a koneckonců pochopili svět účetnictví a marketingu.

  Ačkoliv první dva roky se jejich skladové zásoby vešly do kufru rodinného auta, dnes se e-shop GENERALSPORT.cz může pochlubit jednou z nejširších nabídek oblečení Under Armour na českém trhu.

   

  Děkujeme za Vaši přízeň.

   

  Váš tým e-shopu GENERALSPORT.cz