DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Kompresní trička Alter Ego
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Kompresní trička Alter Ego

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Kompresní trička Alter Ego    Under Armour nechodí pro nápady daleko. Jako člověk by Under Armour byl obrovským sportovním nadšencem, který rád motivuje lidi kolem sebe. Člověkem sice není, ale díky kolekci Alter Ego nám naopak dává šanci převtělit se do našich oblíbených superhrdinů.

  Under Armour nechodí pro nápady daleko. Jako člověk by Under Armour byl obrovským sportovním nadšencem, který rád motivuje lidi kolem sebe. Člověkem sice není, ale díky kolekci Alter Ego nám naopak dává šanci převtělit se do našich oblíbených superhrdinů.

  Kolekce Under Armour Alter Ego je zaměřená na hrdiny, jako je Batman, Superman, Spiderman, Avengers, Iron Man, Captain America a spousty dalších. Alter Ego nám pomáhá najít naše druhé já

  V naší nabídce můžete najít motiv superhrdinů na kompresních tričkách. Trička jsou tvořena ze směsi elastanu polyesteru. Dohromady tvoří velmi odolný a rychleschnoucí materiál. Každé z triček je navíc vybaveno technologií Anti Odor. Tato antibakteriální technologie zabraňuje vzniku bakterií způsobující zápach, proto není nutné tričko po každém tréninku prát v pračce. Když už ale dojde na to, že tričko prát musíte, perte ho na 30 °C bez přídavku aviváže a jiných změkčovadel.

  Celý princip kompresního oblečení stojí na pevném obejmutí svalstva a navýšením jejich síly. Kompresní střih vytvoří tzv. druhou kůži, která nebude absorbovat pot, ale naopak vlhkost odvede na povrch látky. Proto je nezbytné, aby látka byla na člověku maximálně přilnavá. Díky kompresi dochází k povzbuzení krevního oběhu, namáhané svaly tak získají více kyslíku. Další bezespornou výhodou je rychlejší regenerace svalů. Kompresní oblečení pomáhá odbourávat kyselinu mléčnou, což oddálí možné křeče a pomáhá zabránit případnému zranění. 

  Důležité je nejen to, jaký Superhrdina se z vás stane. Dbejte také na správnou velikost. Kompresní tričko by mělo být o velikost menší, než jsme u nekompresních věcí zvyklí. Tričko musí tělo opravdu pevně obepnout, až to možná bude zprvu trošku nepříjemné, ale nesmí v žádném případě nikde škrtit ani dřít. Více o tom, jak si vybrat správnou velikost, najdete v našem tutoriálu.

  Nebojte se sáhnout po oblečení Alter Ego. Odhalte tak svého vnitřního hrdinu a čerpejte z nadliské síly.