DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Kompresní oblečení Under Armour
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Kompresní oblečení Under Armour

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Kompresní oblečení Under Armour    Během jakéhokoliv sportu vzniká v organismu kyselina mléčná, způsobující svalovou únavu, napětí a bolestivost.

  Kompresní oblečení si oblíbili především sportující muži, kteří dobře vědí, že právě nošením tohoto typu oděvu jsou jejich výsledky ještě lepší. Prádlo ale zdaleka není určeno pouze pro pány, v nabídce Under Armour si přijdou na své i ženy a z unikátních vlastností kompresních legín, budou nadšené.

  Kompresní legíny jsou u žen čím dál populárnější, neboť jsou vyrobeny z pružných a elastických materiálů HeatGear, které dokonale zeštíhlují a křivkám dodají krásný tvar. Kombinace polyesteru a elastanu je ideální volbou pro všechny sportovní aktivity, ale díky svému modernímu designu i pro volný čas. Ať už se chystáte do fitness centra, běhat či na procházku, kompresní legíny vám budou skvělým společníkem

  Vlastnosti kompresních legín

  Během jakéhokoliv sportu vzniká v organismu kyselina mléčná, způsobující svalovou únavu, napětí a bolestivost. Kompresní legíny, které povzbuzují činnost krevního oběhu, mají tu vlastnost, že dovedou udržovat svaly v teple a zmiňované obtíže tak účinně eliminovat a naopak svalstvo regenerovat. Díky tomu se dostanete opět do kondice rychleji, i v případě úrazu či jiné indispozice.

  Legíny jsou vyrobeny ze speciální tkaniny, působící na problematické partie boků, hýždí a stehen, což ženy jistě ocení, neboť její schopnost anticelulitidního účinku a aktivace venolymfatického systému, umožňuje snadněji spalovat tuky a zpevňovat svalstvo. Materiál chrání tělo před chladem a nepřízní počasí, který tělu umožňuje prakticky jakýkoliv pohyb. Vysoká komprese a extrémní elasticita jsou tak vlastnosti, pro které legínám podlehne nejedna žena.