DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Kdy vyměnit starou sportovní podprsenku za novou?
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Kdy vyměnit starou sportovní podprsenku za novou?

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Sportovní podprsenky Under Armour    Nosíte stále stejnou sportovní podprsenku, kterou máte už několik let? Je načase dát jí stranou a vybrat si novější model. Čím více cvičíte, tím více elasticity podprsenka ztrácí. Kdy si koupit novou?

  Nosíte stále stejnou sportovní podprsenku, kterou máte už několik let? Je načase dát jí stranou a vybrat si novější model.

  Čím více cvičíte, tím více elasticity podprsenka ztrácí. „Vaše milovaná podprsenka tak nenabídne tu správnou podporu, ba naopak – urychlí nevyhnutelný povislý proces, a to bez ohledu na vlastní velikost košíčku,“ varuje Kendra Sands, produktová manažerka spodního prádla a podprsenek Under Armour.

  Široká nabídka dámských podprsenek Under Armour

  Jak často budete muset měnit svou podprsenku, to závisí na úrovni vaší aktivity,“ zdůrazňuje Kendra Sands. „Čím jste aktivnější, tím dříve budete potřebovat nový model.

  Zahození staré podprsenky opravdu závisí na intenzitě a četnosti tréninku. V případě, že trénujete na maraton, je zřejmé, že ji budete muset vyměnit za 3 měsíce,“ říká Sands. „Pokud cvičíte pravidelně, ale ne na denní bázi, šest měsíců je ideální volbou.

  Kendra Sands nastínila obecné pravidlo – pokud sportujete více než třikrát týdne po dobu delší než 45 minut v kuse, nejlépe vyměnit podprsenku po 6 měsících. Nejen intenzita tréninku je ale pro výměnu staré podprsenky za novou důležitá. Všímejte si také známek opotřebení. V případě, že vám je podprsenka nad míru pohodlná, nedochází již k úplné podpoře prsou.

  Dámské sportovní podprsenky Under Armour na www.generalsport.cz

  Zatímco 6 měsíců je typický ukazatel toho, jak podprsenku dlouho mít, Sands dodává: „Existují způsoby, jak mít podprsenku o něco déle, aniž by vám uškodila. Podprsenky perte ručně ve studené vodě s jemným čisticím prostředkem a nechte uschnout. Nikdy nepoužívejte aviváž ani sušičku, poškozují materiál.“ Když už si ale sušičku nemůžete odpustit, nastavte ji na chladný program.

  Životnost podprsenky můžete také prodloužit tím, že vyjmete vyjímatelné vycpávky před praním a tím udržíte jejich tvar a hebkost.Sportovní podprsenky Under Armour vás nezklamou.

  Kendra Sands si uvědomuje, že výměna podprsenky 2x do roka může být pro někoho až přespříliš. Neopomene ale dostatečně zdůraznit důsledky cvičení bez řádné podpory.

  Nedostatek podpory bude klást větší důraz na vaše tělo, což může způsobit nepříjemné pocity a bolest mimo cvičení,“ říká Sands. „Dochází tím mj. k rozptýlení při tréninku a tím snížení výkonosti.“
  Dámská sportovní podprsenka Under Armour

  Je na čase, abyste vyměnila svou sportovní podprsenku? Podívejte se na naši nabídku podprsenek Under Armour!

  Autor článku: Petra Landovská