DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Jedni z davu, kteří chtějí víc
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Jedni z davu, kteří chtějí víc

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Jedni z davu, kteří chtějí víc    Rapper Cavalier a producent Jan Sokolowski jsou dvojčata z Nového Boru. Dávají nám o sobě vědět nejen hudbou, ale i láskou k fitness. V druhé půlce září vyšel nový úspěšný song „Miluju svůj život“, který navazuje na mixtape „Brácha s bráchou“ z roku 2013.

  Rapper Cavalier a producent Jan Sokolowski jsou dvojčata z Nového Boru. Dávají nám o sobě vědět nejen hudbou, ale i láskou k fitness.  V druhé půlce září vyšel nový úspěšný song „Miluju svůj život“, který navazuje na mixtape „Brácha s bráchou“ z roku 2013.

  Kdo jste viděl videoklip k písni „Miluju svůj život“, jistě vám neuniklo, že jsou kluci místy oblečení do Under Armour. Ano, začali jsme s nimi spolupracovat a společně nafotili pár fotek v pražském xfitness. Tímto velký dík nejen klukům, ale i Katce Kočvarové, která nám prostory dala k dispozici.

  Kluci, je vůbec možné naplno se věnovat hudbě i fitness?

  CavalierUrčitě se to dá spojit, nejdřív jsme začali hudbou. V tom já jedu odmala. Chodil jsem do hudební školy, na kterou jsem se ale časem vykašlal. Začal jsem hrát hlavně basket, přes který jsem se inspiroval a chytil mě hip-hop.

  HonzaPostupně jsme pak začali chodit do fitka, to nás chytlo.

  CavalierNo jasně, fitko je tvým koníčkem, hudba taky. Tak to jedeš dohromady, navíc to můžeš společně propagovat a motivovat lidi, že to prostě jde.

  Jan Sokolwski pro General SportBratši Sokolowski - Jakub a Jan v rozhovoru pro General Sport

  Jak jste zjistili, kam patříte? Cavalier je interpret, zatímco Honza se věnuje obsahu té hudby.

  CavalierMy jsme vždycky chtěli mít všechno svoje – hudbu i beaty. Honza začal klikat různý věci na počítači, začal se tomu věnovat a pak jsme rapovali dokonce oba. Já začal být silnější v rapu, Honza se zdokonaloval v hudbě. Jsme sebekritičtí, takže jsme Honzu směrovali jen do hudby, mě pak jen do rapu. Funguje to tak skvěle.

  Jan a Jakub Sokolowsi Miluju svůj životJan a Jakub Sokolowski (rapper Cavalier)

  Jaké byly vaše začátky? Nemůže být vůbec snadné začít.

  CavalierMusíš být blázen.

  HonzaMusí tě to bavit. Když tě to baví, vždycky si najdeš cestu. My jsme chodili na brigády, abychom si vydělali na mikrofon.

  CavalierJsme z průměrné rodiny. Nikdy nám nikdo nedal peníze na to, abychom si vybavili studio. Dostali jsme psychickou podporu, ale to bylo vše. Děláme to přes deset let, začátky doma v pokojíčku. A teprve teď si nás lidi všímají. Takže jde to, i když nemáš peníze.

  HonzaDřív jsme nahrávali na mikrofon z Kauflandu, možná ještě na kazeťák.

  Jedni z davu, kteří chtějí víc v rozhovoru o Under Armour pro General SportUnder Armour Praha kamenná prodejna General Sport

  Jde tedy především o trpělivost?

  CavalierVšechno je to o trpělivosti. A taky musíš být sebekritický a musíš cítit a věřit, že na to máš. My jsme začali ve 14 letech, ale nikdo nás neposlouchal. Dělali jsme to pro sebe. Jeli jsme v tom 8 let a nic. Když vydržíš, jednou přijde to, proč to vlastně děláš.

  Ben Cristovao Jan Sokolowski Jakub Sokolowski CavalierBarbaři v čele s Benem Cristovao. Přečtěte si víc

  Jak do toho zasáhl Ben Cristovao a jak vám pomohl?

  HonzaPo nějakých mixtapech a pokusech, kdy jsme dělali hudbu zdarma, jsem napsal track „Nemůžu si dovolit“.  V tu dobu zrovna vyšlo Benovo album.

  CavalierMně tam chyběla druhá sloka a já si říkal, že by se mi tam Ben hodil, přestože byl známý a už měl svou cestu. Napsali jsme mu, poslali mu song a reference. To jsme měli už nahrané i „Těžký váhy“. Všechno jsme Benovi poslali, poslechl si to a společně s námi navázal spolupráci. Pomáhá nám hodně. Sladili jsme se nejen v hudbě, ale i ve cvičení.

  Jan a Jakub Sokolowski nosí Under Armour. Od General Sport.Barbaři Jan a Jakub Sokolowski pro General Sport

  Jak teda vznikli Barbaři, co je to za skupinu lidí?

  HonzaTo je nápad Bena, který ji společně s Martinem Kramlem založil. Je to především o motivaci vůči mladším. K tomu se přidaly i „Těžký váhy“, které tomu daly zase jiný rozměr.

  Sokolowski Cavalier - jedni z davu, kteří chtějí vícCavalier v rozhovoru pro General Sport Under Armour Praha

  Takže Barbaři nejsou jen o tom, abyste motivovali sami sebe, ale jde i o motivaci ostatních?

  CavalierJsme tým, ve kterém může být prakticky každý. Líbí se mi, že lidi motivujeme.

  HonzaBen tomu, myslím, říká hnutí.

  Kluci z Nového Boru - Jan a Jakub SokolowskiTěžký váhy a Miluju svůj život Barbarians Sokolowski

  Kam Barbaři směřují?

  CavalierZáběr je široký. Máme tam vytrvalostní běžce, silové a bojové sporty i rugby. Je to taková směs všeho. Motivace.

  Jakub Sokolowski (Cavalier) Brácha s BráchouFitness Kateřiny Kočvarové a focení pro General Sport

  Co motivuje vás?

  HonzaJá už nad tím ani tak nepřemýšlím.  Jedu si svoje. Motivují mě úspěšní lidé. Chci být také úspěšný, cítit se a vypadat dobře.

  CavalierMotivaci ve fitku úplně tolik nevnímám. Baví mne ten životní styl, koukám na profíky a chci to taky. Ve fitku mne toho ale dost napadne díky tamější atmosféře. Díky ní se cítím silný a to potřebuju. V muzice chci motivovat naopak lidi já.