DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Hrubysport na jachtě
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Hrubysport na jachtě

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Hrubysport na jachtě    Hrubysport má profesionálně vyškolené fitness trenéry i management, avšak zdaleka se nevěnuje pouze fitness. Realizuje teambuildingové akce, pomáhá zlepšovat zdraví a kondici u dětí, zabývá se sportovním poradenstvím a věnuje se i vývoji sportovních aplikací.

  Mezi naše partnery téměř od samého počátku patří i Libor Hrubý. Hrubysport vznikl jako potřeba a snaha zajišťovat sportovní péči ve velkém rozsahu. Hrubysport má profesionálně vyškolené fitness trenéry i management, avšak zdaleka se nevěnuje pouze fitness. Realizuje teambuildingové akce, pomáhá zlepšovat zdraví a kondici u dětí, zabývá se sportovním poradenstvím a věnuje se i vývoji sportovních aplikací.

  Hrubysport na jachtě

  Hrubysport je specialistou také na poskytování sportovních služeb a velmi často je tréninkový proces podpořen nějakou cílovou metou. "Rádi klientům pomáháme připravit se na cíl, který si stanoví. Jedná se např. o cíle: zdolání Kilimanjara, uběhnutí půlmaratonu ve světě či úspěšné dokončení náročného triatlonu," říká Libor Hrubý.

  Tentokrát ale ani Hrubysport nezůstal pozadu a s týmem v září vyrazili na skvělou akci IT regatu do Croacia-Biograd na Moru. "Celá akce měla poměrně velký charakter a jsme vděčni za podporu partnerů. Celý tým  HRUBYSPORT SOFT reprezentovali borci: Lejzr, Hrdla, Hrubeš, Skin, Doktor, Delon , Šosťa, Trychty a realizační zajištění týmu skvěle splnil Vojta.  Firma General Sport se stala partnerem a podpořila nás týmovým oblečením UA. V oblečení se nám dobře závodilo i  po ránu sportovalo. Velmi se nám líbila  společenská i kulturní část,  která podtrhovala sportovní zápolení," dodává Libor.

  Hrubysport

  "Jachetní závody byly fantastické a po týdnu zápolení se nám vítězstvím  v  poslední nečekaně přidané rozjíždce podařilo dotáhnout na bednu a díky lepším umístěním získat 3. místo. Musím říci, že celá akce byla skvělá a řadím jí nesmírně vysoko v mém životě." Atmosféru a celý průběh Libor nedokázal popsat lépe, než vystihuje samotné video od Lukáše Bradlera.

  Jestliže se někdy budete chtít připravit na nějaký velký sportovní cíl, neváhejte se obrátit na Hrubysport.