DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Fitness For Joy
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Fitness For Joy

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Fitness For Joy    Fitness For Joy je nově otevřené fitness centrum na Praze 4, které vás nadchne svým příjemným prostředím a možnostmi. Profesionální trenéři, 3 prostorné sály, výbava na špičkové úrovni, dětský koutek, wifi, fitness doplňky i nabídka zdravých jídel v krabičkách.

  Fitness For Joy je nově otevřené fitness centrum na Praze 4, které vás nadchne svým příjemným prostředím a možnostmi. Profesionální trenéři, 3 prostorné sály, výbava na špičkové úrovni, dětský koutek, wifi, fitness doplňky i nabídka zdravých jídel v krabičkách. To vše vás čeká a nemine. Abychom vám Fitness For Joy ještě více přiblížili, připravili jsme pro vás rozhovor s Pavlou a Michalem, zakladateli Fitness For Joy.

  Říká se, že Fitness For Joy je rodinným fitness centrem. Na jakých základech fitness vzniklo?

  První podnět pro založení vlastního fitness byl společný sen, který jsme se rozhodli uskutečnit. Je to takové naše dítě, které si tvoříme a zdokonalujeme dle našich představ tak, jak si myslíme, že by malé rodinné fitness mělo vypadat.

  Na jakou skupinu lidí se zaměřujete? Co by si klienti od vás měli odnést?

  Konkrétně vytyčenou cílovou skupinu vlastně nemáme. Chodí k nám mladí lidé, páry, jednotlivci, manželé, hubení i oplácaní. Prostě ti, kteří hledají pohodovou atmosféru, profesionalitu, ale i legraci a lidskost personálu a lektorů. Název For Joy nás jednoznačně vystihuje. Věříme, že každý klient si u nás dobře zacvičí a bude odcházet spokojený a s úsměvem na tváři.

  Čím motivujete své klienty?

  Své klienty se snažíme maximálně podporovat, nastavovat jim reálné cíle, být jim oporou a zároveň i vzorem. Pro každého z nás by však měla být největší motivací vidina našeho zdraví.

  Máte nějaké plány do budoucna?

  Naše fitness centrum je ještě v plenkách. Stále ho ještě utváříme a zdokonalujeme. Určitě máme v hlavě další plány a zlepšováky, ale ty zatím neprozradíme. Nechte se překvapit.

  A poslední otázka - proč myslíte, že se k vám klienti vrací? Nabízíte něco speciálního?

  No, to je spíše otázka na naše klienty. Fitness For Joy nabízí krásné a čisté prostředí, kvalitní trenéry, osobní přístup ke každému jednotlivci a také úsměv. To myslím stačí k tomu, aby lidé přišli znovu.

  Přijďte se sami přesvědčit, o čem Fitness For Joy opravdu je. A nezapomeňte úsměv - jdete přece do Joy :)

  Autor článku: Petra Landovská