DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Cvičit správně je důležité pro zdraví, psychiku a fyzickou kondici
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Cvičit správně je důležité pro zdraví, psychiku a fyzickou kondici

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Trenérská škola Ikaros    Radim Kubeček, spolumajitel a spoluzakladatel trenérské školy Ikaros, je nejen ryzí podnikatel, ale také sportovec, který dobře ví, jak důležité je se o sebe po sportovní a výživové stránce starat.

  Radim Kubeček, spolumajitel a spoluzakladatel trenérské školy Ikaros, je nejen ryzí podnikatel, ale také sportovec, který dobře ví, jak důležité je se o sebe po sportovní a výživové stránce starat. „Pravidelné, vhodně zvolené a technicky správně provedené cvičení Vám může přinést celou řadu výhod. Budete zdravější – většina lidí dnes trpí např. obvyklými bolestmi zad či kardiovaskulárními chorobami, což se dá uvedeným postupem úspěšně eliminovat, dosáhnete lepší fyzické kondice a odbouráte stres, což se vše pozitivně odrazí i na Vaší psychice a sebevědomí. Jako naprosté tréninkové minimum je zapotřebí procvičit své tělo alespoň 2x týdně celé a k tomu zvolit třeba jednu delší procházku v přírodě (cca 6km).

  Trenérská škola Ikaros ve spolupráci s General Sport

  S Ivem jsem se seznámil circa před 10 lety na jeho lekcích kickboxu, které jsem navštěvoval. Byl jsem odjakživa sportovním nadšencem a postupně jsem si prošel gymnastikou, jógou, kickboxem nebo fitness v jeho mnoha variantách. Iva jsem poznal jako uznávaného osobního trenéra a lektora s mnohaletou praxí, včetně i té závodní, ve fitness a bojových umění. Byli jsme si podobní v zapálenosti pro získání komplexního pohybového slovníku a vybavení, což vedlo k vytvoření našich vlastních cvičebních metod, jenž se později staly základním stavebním kamenem Ikarosu. Chtěli jsme vnést do zastaralého systému fungování trenérských škol nový element v podobě naší instituce, primárně se soustředící na náš originální koncept výuky, a to zejména praxe, což však neznamená, že neklademe důraz rovněž na standardní výukové principy a postupy,“ říká spolumajitel trenérské školy Ikaros, Radim Kubeček.

  Trenérská škola Ikaros a Radim Kubeček nosí Under Armour

  Trenérská škola Ikaros provozuje v centru Prahy a okolí rekvalifikační vzdělávací kurzy, školení, workshopy a semináře v oblasti fitness, bojových umění a výživové problematiky.  Důvod, proč se zabýváme vzděláváním nejen v oblasti cvičení, ale také výživy, je ten, že se jedná o spojené nádoby. Bez jejich symbiózy významnějšího cíle ve sportu nebo progresu v tréninku dosáhnout nemůžeme. Naším primárním cílem je vyškolit budoucí trenéry a lektory s moderním trenérským rukopisem, zahrnujícím jak efektivní kombinaci různých cvičebních stylů s důrazem na perfektní orientaci ve cvičení s vlastní váhou a pomůckami, tak zodpovědný a racionální přistup ke stravě.

  Trenérská škola Ikaros obléká Under Armour ve spolupráci s General Sport

  Oblečení značky Under Armour náš trenérský tým často používá a bere ho díky jeho praktickým vlastnostem i líbivému designu jako spolehlivého partnera pro trénink.“ Výhodami technických materiálů Under Armour je to, že snadno odvádějí pot a rychle schnou. Látka Under Armour je většinou nemačkavá a doplněná o antibakteriální látky, které zajistí, že oblečení nesmrdí, když se zpotíte. Prakticky to funguje tak, že když máte třeba i dvou-fázový trénink, takže trénujete ráno a třeba ještě večer po práci, nebo po škole, tak můžete použít stejné triko, kompresní trenky, nebo legíny. Stačí je po prvním tréninku jen opláchnout ve vodě v ruce. Materiál rychle uschne a je připravený na váš další trénink. Perte věci ale na 30°C, bez aviváže, jinak snížíte životnost technických materiálů Under Armour.

  Ikaros a Under Armour na www.U-Acko.cz

  Více o Trenérské škole Ikaros a jejich aktuálně nabízených kurzech a službách najdete na jejich webových stránkách a facebooku