DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Běžecké tričko UA Streaker
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Běžecké tričko UA Streaker

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Under Armour Streaker    Pánské běžecké tričko Under Armour Streaker je ze skupiny HeatGear®. Prodyšný materiál odvádějící vlhkost je ideální pro sportování v teplotách přesahujících +24 °C.

  Jako téměř všechno oblečení Under Armour, má běžecké tričko Streaker technologii Anti Odor. Tato technologie ti zaručí, že tričko nemusíš prát ihned poté, co se v něm jednou proběhneš. Praní oblečení moc nepomáhá, naopak zkracuje jeho životnost. 

  Další oblíbenou technologií je Moisture Transport System. MTS ti zaručí spolehlivý odvod potu tak, že se budeš po celou dobu tréninku v suchu a nebude tě rozptylovat propocené tričko.

  Jednou technologií se ale tohle tričko od ostatních běžeckých triček Under Armour liší. Je to technologie UA MicroThread, která se vyznačuje skoro až nenápadným proužkovaným vzorem. UA MicroThread funguje tak, jednoduše řečeno, že si vytvoří vlastní chladné mikroklima, které odvádí nadbytečnou vlhkost od pokožky. Tím pádem se tričko na tebe nepříjemně nelepí, ani jinak nedráždí kůži. Navíc díky tomu, že tričko váží pouhých 110 gramů, ani nepocítíš, že nějaké tričko na sobě máš.

  Další bezespornou vychytávkou, avšak ne zcela poslední, jsou reflexní prvky. Běžci jsou často vystaveni tréninku za snížených světelných a tím i bezpečnostních podmínek. Pánské běžecké tričko Streaker je proto vybaveno reflexními logy, které je vpředu na hrudi a také jedno vzadu za krkem.