DOPRAVA A PLATBA                                                             VÝHODY REGISTRACE                                                             AKCE TÝDNE

Domů / Novinky / Bára Procházková v krátkém rozhovoru
Kategorie
Výrobci
Články
  Dárkové poukazy
  Odběr novinek

  Bára Procházková v krátkém rozhovoru

  GENERALSPORT.cz - eshop s Under Armour - Atletka Bára Procházková    Bára Procházková, jedna z nejlepších českých sprinterek, se stala jedním z našich partnerů a hrdě reprezentuje značku Under Armour.

  Jelikož se Bára nezastaví, pro krátký rozhovor jsme museli za ní na stadion, kde jsme rovnou nafotili pár fotek.

  Báro, jak se ti v Under Armour trénuje?

  V Under Armour se mi trénuje skvěle. Vybírám si u vás takové kousky, které mi zvednou sebevědomí. Oblečení Under Armour nosím na důležité tréninky a závody. Užívám si pocit, že mám něco nového, neotřelého a že mám tu čest reprezentovat tuhle značku. Mám ráda, když se mě lidi okolo ptají, co to mám zase na sobě, že je to super. Můžu říct, že ostatní holky mají na UA pěkně políčeno :)
  Barbora Procházková a rozhovor o Under Armour

  Které oblečení Under Armour máš nejraději a nejčastěji ho využiješ?

  Podle mě už používám snad úplně všechno. Mám super teplákovku, nějaká tílka, ale ze všeho nejvíc miluju svoji novou tašku s bílým pruhem. Ta mne fakt dostala, tahám ji všude. Další bezvadná věc jsou kompresní elasťáky, ty bych nejradši nosila pořád.

  Jak často trénuješ?

  Jak často trénuji se odvíjí od roční fáze, ve které se nacházíme. Na podzim trénujeme nejvíce, a to i třeba 11x týdně (2-2-1-2-2-1-0). To je hodně náročné, ale jinak 6-7 x týdně. Když je volno, většinou se alespoň protáhnu nebo pocvičím břicho, záda a kompenzační cvičení.
  Bára Procházková česká sprinterka nosí Under ArmourBarbora Procházková mistryně ČR nosí Under Armour

  Jaký máš typ tréninku?

  Typ tréninku je pro mě těžko specifikovatelný, ale  pokud se zaměřím na typ, kterým jsem, tak rozhodně silově rychlostní. Snažím se vše hnát přes přes sílu a rychlost. Vytrvalost pro mne moc není, nebo ji spíš nemám ráda. Každopádně jsem si vědoma, že je dost důležitá. Trénujeme všechno, máme různé typy tréninku - vytrvalost, síla, rychlost, odrazy a koordinace. Když na to ale přijde, nejdůležitější je pro mne síla a rychlost. Přesně tyhle dva typy nejvíc miluju, takže jsem se ve sprintech rozhodně našla :)

  Barbora Procházková Under Armour PrahaBára Procházková, česká sprinterka, nosí Under Armour

  Báro, přejeme hodně štěstí nejen na závodech!